x
x

Co je Tall Fashion

Moderní značky, které prezentují stylové outfity pro vysoké muže. Móda, které je perfektní pro muže s výškou nad 1,90m. V štíhlých nebo vysokých velikostech, 110 až 130 a od LT až po 3XT.

Naše top značky Tall

TALL

Nihad Djedovic

od FC Bayern Basketball

Již v 16. letech hrJiž v 16. letech hrál Nihad svůj první zápas v profesionální lize v Bosně a Hercegovině. Poté hrál ve španělské lize, v Římě a v Istanbulu. V roce 2014 přešel Nihad z Berlína k bavorskému týmu. Bude-li nadále tak dobře hrát, získá tento rok titul nejlepšího hráče sezóny v historii FCBB. Držíme mu palce.

Nově v tall

Tall Fashion GIF

Tall Fashion

Už nikdy nepřijdete zkrátka

Vysocí muži nemají snadný výběr velikostí. Rozšířili jsme náš sortiment prodloužené módy o několik oblíbených značek. Jednou otázkou je výběr správné velikosti a druhou, co se vlastně hodí k vysokým mužům?

Tall Fashion GIF

Pár stylingových tipů pro Vás:

Velké vzory a svislé pruhy prodlužují opticky tělo, proto raději zvolte podélné pruhy a doplňky, které tělo opticky zkracují. Dalším trikem jsou kontrastní barvy, zvolte kalhoty a tričko v odlišných barvách. Klidně také ohrňte rukávy a nohavice. Tím působí paže a nohy kratší a odhalíte tím cool ponožky. Formální oblečení lze vylepšit extravagantní kravatou v ideální délce a šířce.

Ať už zvolíte jakýkoliv styl, nebojte se experimentovat, móda má být v prvé řadě zábavou.

Koupit

look

Extra dlouhé

Extra dlouhá móda v exkluzivním e-shopu

Pryč jsou časy, kdy si vysocí muži nad 1,90 m museli nechat šít oblečení na míru. V e-shopu Hirmer VELKÉ VELIKOSTI koupíte stylovou pánskou módu v prodloužených (extra dlouhých) velikostech. U nás naleznete oblečení, které padne jak šité na míru. V našem sortimentu s extra dlouhou módou Vám nabídneme velký výběr pro vysoké muže. Pestrý sortiment máme jak u štíhlých tak u vysokých velikostech. Štíhlé velikosti máme od 110 až 130 a u zboží jako jsou svetry, mikiny nebo polo trička nabízíme velikosti LT až 3XT, které odpovídají v šířce normálním velikostem L až 3XL, jsou ale o cca. 5 až 10 centimetrů delší. Tím jsou například naše business košile v extra dlouhé velikosti v trupu o 10 cm prodloužené a mají délku rukávů zhruba 72 cm (u normálních velikostí mají rukávy zhruba 65 cm). Snažíme se náš sortiment extra dlouhé módy vždy rozšiřovat, abyste vždy našli to pravé pro Vás.