x
x

Novinky

Pánská XXL móda u Vašeho specialisty pro nadměrné velikosti

Stylový muž se rád obléká podle poslední módy. V naší kategorii „novinky“ naleznete vždy nejnovější módu a trendy. At´ už hledáte trička s polo límečkem, mikiny, kalhoty, džiny, svetry nebo oblek, Hirmer VELKÉ VELIKOSTI Vám nabízí vždy aktuální trendy. Hledáte-li nové kolekce předních designerů, jste v sekci „novinek“ na správném místě.

Nabízíme Vám pánskou módu v nadměrné velikosti předních značek jako např. Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Polo Ralph Lauren, Signum, Lacoste, La Martina, Brax a další. Pohodlné střihy, módní barvy a excelentní kvalita vyznačuje náš XXL sortiment.

U nás můžete nakoupit jednoduše z pohodlí Vašeho domova. Máme pro Vás velikosti až po 8XL. U nás můžete nakupovat 7 dní v týdnů, 24 hodni denně. Máme vždy otevřeno a můžete si po náročném pracovním dni u nás zakoupit pohodlnou a stylovou pánskou módu. Našim cílem je Vaše spokojenost!

Novinky – aktuální módní kolekce

Abyste vždy na první pohled mohli vybrat z nejnovějších kolekcí, zařazujeme veškeré nové zboží do kategorie „novinky“. Moderní muž v XXL nabídce u Hirmer VELKÉ VELIKOSTI najde vždy žádanou módu v nadměrných velikostech. U nás móda nezná velikost. At´ už máte velikost XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL nebo 8XL, u nás najdete vždy pánské oblečení, které perfektně sedí a je podle posledních trendů.